Przekaż 1,5% podatku PIT na program realizowany
w naszym przedszkolu

Rozliczając podatek PIT za 2023 rok możesz wesprzeć nasze działania i stworzyć z nami KĄCIK EMPATYCZNY w przedszkolu! Przekaż 1,5% podatku na wyposażenie To nic nie kosztuje! Urząd Skarbowy prześle w Twoim imieniu część podatku, który już pobrał od Ciebie w ciągu całego ubiegłego roku. Wystarczy wskazać w PIT naszą fundację Ogólnopolski Operator Oświaty – KRS 00000 44866 i cel szczegółowy LEONARDO POZNAŃ.

KRS 00000 44866

KĄCIK EMPATYCZNY W LEONARDO!

Szanowni Państwo w tym roku nasze przedszkole zbiera 1,5% na stworzenie kącika empatycznego w naszym przedszkolu❗
Miejsca, które będzie oferowało możliwość spotkania się osób, które są w trudnej sytuacji, konflikcie, które chcą podzielić się radością, chcą się usłyszeć, poznać swoje potrzeby i wyrazić emocje.💓
Miejsca, które posłuży zarówno Dzieciom, jak i Dorosłym❗
Miejsca, w którym będzie można zostawić dobre słowo dla kogoś z przedszkola przyczepiając kartkę na tablicy.

Co zrobić by przekazać 1,5%
W rozliczeniu PIT należy podać dwie informacje, o których KONIECZNIE trzeba pamiętać:

Cel szczegółowy: LEONARDO POZNAŃ

Oto link do aplikacji do rozliczania PIT na rzecz LEONARDO POZNAŃ:

Każde wsparcie ma znaczenie!

Twój 1,5% podatku PIT pozwoli na realizowanie programu, z którego na co dzień korzystają dzieci z naszego przedszkola!

cel szczegółowy: LEONARDO POZNAŃ

Dziękujemy!