Pożegnanie z przedszkolem w Grupie Pomarańczowej

18 czerwca 2019 autor: Admi Nistrator

„Do widzenia przyjaciele, wspólnych spraw mieliśmy wiele…” Pożegnania nadszedł czas. Wczoraj odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego w Grupie Pomarańczowej. Uroczystość uświetnił rewelacyjny występ Rodziców- Teatr Spontaniczny Leonardus! To była niesamowita niespodzianka dla Dzieci i Pracowników przedszkola. Przedstawienie pt. „Zamieszanie w krainie bajek” wywołało uśmiech na niejednej twarzy. Ogromne brawa dla aktorów i dla osób, które zadbały o dekorację! Dziękujemy za zaangażowanie!A wszystkim Dzieciom rozpoczynającym swoją przygodę ze szkołą w nowym roku szkolnym życzymy wielu sukcesów i uśmiechu każdego dnia!