Międzynarodowy Dzień Muzyki

2 października 2020 autor: Ogólnopolski Operator Oświaty

W naszym przedszkolu odbył się Międzynarodowy Dzień Muzyki – z tej okazji Ciocia Weronika – nasza rytmiczka oraz Ciocia Marta z Grupy Żółtej przygotowały dla nas teleturniej „Jaka to melodia” z ulubionych bajkowych piosenek. Dzieci poznały też skrzypce, keyboard i gitarę- mogły na instrumentach zagrać, policzyć struny, dowiedziały się z jakich tworzyw zbudowane są te instrumenty! Dziękujemy! Było przepięknie!
Wszystkie Ciocie były wzruszone a Dzieci zachwycone!