„Łatwo zostać bohaterem”

3 października 2019 autor: Admi Nistrator

„Łatwo zostać bohaterem” – warsztaty z ratownikiem medycznym mające na celu pokazanie dzieciom w jaki sposób można ratować ludzkie życie. Zajęcia pomogły oswoić Dzieci z tematem pierwszej pomocy. Były zachętą do codziennej uważności, pomogły rozwijać empatię oraz budować poczucie obowiązku niesienia pomocy innym. Reakcja Dzieci – „WOW”- na możliwość zobaczenia karetki pogotowia z bliska była tylko potwierdzeniem, że warto było zorganizować takie spotkanie. Radość Dzieci bezcenna!