Grupa Zielona na wycieczce w zoo

14 czerwca 2019 autor: Admi Nistrator

W piątek Grupa Zielona wybrała się na wycieczkę do Starego Zoo. Dzieci uczestniczyły w zajęciach edukacyjnych pt.: „Zwierzaki z naszego Zoo”, gdzie mogły zobaczyć z bliska ślimaka afrykańskiego, jaszczurkę, a nawet węża! Cóż to były za emocje! Oczywiście Dzieci pamiętały również, by odwiedzić innych mieszkańców Zoo!
Jeszcze raz pragniemy serdecznie podziękować Mamie Helenki, Pani Agacie, która wcieliła się zarówno w rolę opiekuna, fotografa jak i przewodnika naszej wycieczki!